Vigordic – jaká je cena za tyto kapsle? Prodává je lékárna nebo obchod Dr Max? Diskuze – názory a zkušenosti mužů

5
4.9/5 - (112 votes)

vigordic

Vigordic jsou tobolky, které mohou podpořit muže, kteří bojují s nedostatkem erekce a nízkým libidem. Takové situace jsou pro muže těžké a netuší, co jim pomůže. V tomto textu jsme pro ně shromáždili důležité informace o doporučeném doplňku Vigordic.

Zde si můžete ověřit, jaká je cena těchto kapslí a zda je nabízí lékárna nebo obchod Dr Max. Můžete se také podívat, jak diskuse o Vigordicu probíhá a zda jsou názory a zkušenosti pozitivní.

Pomáhá zvyšovat hladinu testosteronu!Pomáhá zvyšovat hladinu testosteronu!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA!

KOUKNI NA TO!

www.vigordic.cz

Vigordic kapsle – jsou zde výsledky dobré? Diskuze – nejzajímavější názory z fóra

Jaké výsledky zaručují kapsle Vigordic? Jsou diskuze o Vigordic dobré názory z fóra? Tato diskuse vyvolává mnoho problémů, ale muži obvykle souhlasí s tím, že tobolky Vigordic mají dobré výsledky. Pokud vás zajímají názory na fórum o Vigordic, shromáždili jsme je níže.

AKCE -50%! VIGORDIC - KOUPIT DNES

Mariusz, 46

Vigordic review 1S Vigordicem jsem opravdu spokojený, protože tento doplněk fungoval tak, jak měl – stačí si přečíst příbalový leták a budeme vědět, co se bude dít. Tento přípravek používám preventivně a nehodlám přestat – doporučuji!

Dominik, 37

Vigordic review 2Byl jsem těmito problémy s erekcí překvapen, ale rozhodl jsem se nelitovat a okamžitě jednat – proto jsem si koupil kapsle Vigordic. Byly drahé, ale měly dobré recenze a vzhledem k tomu, jak rychle mi pomohly – za tu cenu stojí. Vigordic upřímně doporučuji.

AKCE -50%! VIGORDIC - KOUPIT DNES

Tomasz, 67

Vigordic review 3Už nejsem mladý a nedivím se, že potřebuji suplement – jen jsem byl předtím naštvaný, protože jsem nemohl najít nic přirozeného a účinného. Nakonec jsem našel Vigordic a funguje perfektně. Doporučuji a děkuji za pomoc.

Výhody:

 • pomáhá zvyšovat hladinu testosteronu
 • může zlepšit sexuální výkonnost
 • přispívá ke zvýšení libida

Nevýhody:

 • prodej probíhá pouze na stránkách výrobce

Kde si můžete koupit Vigordic? Srovnávač cen Heureka – najdeme v lékárně, přes obchod Dr Max nebo na stránkách výrobce?

Prozradí nám srovnávač cen Heureka, kde koupit Vigordic? Dozvíme se tam, že není k dostání v lékárně a nepomůže ani prodejna Dr Max. Vigordic lze zakoupit pouze na stránkách výrobce – jeho adresa je www.vigordic.cz.

AKCE -50%! VIGORDIC - KOUPIT DNES

Kde mohu koupit Vigordic v České republice? V lékárně dr max, na Heureka nebo na webu výrobce?

Kupujte Vigordic pouze na www.vigordic.cz, protože toto je jediný web, který vám může nabídnout originální doplněk.

Vigordic hodnocení – má toto pořadí smysl? Jaká je cena a jsou k dispozici nějaké akce?

Jaká jsou hodnocení Vigordic a je snadné zadat objednávku? Jaká je cena Vigordicu a kde jsou dostupné akce na takový doplněk? Akce pro Vigordic najdete na www.vigordic.cz – pouze tam si můžete objednat originální produkt. Cena není nízká, ale recenze zákazníků potvrzují, že příprava stojí za to a poskytuje dobré výsledky.

AKCE -50%! VIGORDIC - KOUPIT DNES

Zkušenosti s Vigordic – jak to funguje a jsou složky přírodní? Kde najdeme dávkování doplňku a popisuje výrobce účinky/působení jeho kapslí?

Zkušenosti s Vigordic – jak to funguje a jsou složky přírodní Kde najdeme dávkování doplňku a popisuje výrobce účinkypůsobení jeho kapslíJaké jsou zkušenosti s Vigordic a jsou složky přírodní? Jak to funguje a je dávkování Vigordic dostupné zákazníkům? Jaké účinky/akce Vigordic vidí muži? Dávkování najdete vždy v příbalovém letáku a jsou tam dostupné i ingredience.

Zkušenosti potvrzují, že účinky/působení Vigordicu jsou pozitivní – na www.vigordic.cz se dozvíte více o jeho působení. Kapsle obsahují látky jako.:

 • saw palmetto
 • l-arginin
 • pozemský palcát

Proč se používá saw palmetto?

Účinek ovoce saw palmetto je v mnoha studiích popisován jako antiandrogenní. Složky obsažené v plodech palmy inhibují 5-α-reduktázu, což je enzym, který katalyzuje přeměnu testosteronu na dihydrotestosteron DHT. Předpokládá se, že zvýšené hladiny DHT přispívají ke zvětšení prostaty. Extrakty z plodů saw palmetto se používají při benigní hyperplazii prostaty, např. při poruchách močení – slabý proud moči, frekvence močení, nutkání na močení, časté močení v noci. Další aplikací extraktů ze saw palmetta je snížení vypadávání vlasů a inhibice androgenní alopecie. Snížení hladiny DHT sníží vypadávání vlasů a poškození vlasových folikulů.

Jak L-arginin působí?

L-arginin se účastní mnoha biologických procesů. Naše orgány jsou zodpovědné mimo jiné za: pro zlepšení průtoku krve a cirkulace – aminokyselina přeměněná na oxid dusnatý uvolňuje a rozšiřuje cévy, díky čemuž jsou schopny unést více krve. Ovlivňuje také schopnost organické detoxikace a podporuje koncentraci a výkonnost mozku. Má také antioxidační vlastnosti – arginin je známý tím, že působí proti volným radikálům a tím i oxidativnímu stresu, který zatěžuje organismus. Ovlivňuje hladinu cholesterolu a výrazně snižuje hladinu krevních lipidů. L-arginin také zlepšuje psychomotorickou výkonnost – kromě zvýšení výkonnosti mozku zlepšuje i celkovou výkonnost organismu. Je také užitečný při erektilní dysfunkci. L-arginin jako prekurzor oxidu dusnatého může pomoci uvolnit stěny cév a ovlivnit tak krevní oběh. To má nejen pozitivní vliv na erekci, ale také přispívá k dobrému zásobení celého těla kyslíkem a živinami.

Suchozemský palcát a jeho vlastnosti

Tribulus terrestris má široké zdravotní využití. Především výrazně ovlivňuje hormonální rovnováhu, reguluje její fungování. Je známý pro stimulaci produkce testosteronu, který má příznivý vliv na mužskou potenci a plodnost. K tomuto účelu se také nejčastěji používal v lidovém léčitelství. Postupem času byly objeveny další vlastnosti palcátu. Rostlinný extrakt také reguluje krevní tlak a hladinu cholesterolu. Pomáhá sportovcům dosáhnout lepších výsledků během tréninku zlepšením dechové účinnosti a posílením svalové síly. Mace také zmírňuje infekce močových cest a snižuje příznaky během menstruace – zejména bolesti prsou. Maces také podporuje činnost klíčových tělesných orgánů – jater, ledvin, srdce. Zmírňuje bolesti hlavy a kašel, snižuje pocit únavy a podporuje lepší regeneraci svalů po tréninku.

Pomáhá zvyšovat hladinu testosteronu!Pomáhá zvyšovat hladinu testosteronu!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA!

KOUKNI NA TO!

www.vigordic.cz

Často kladené otázky a odpovědi – FAQ

Vigordic lze zakoupit pouze v jednom z internetových obchodů výrobce – www.vigordic.cz. Nikdy nechtěli tyto kapsle prodávat ve stacionárních obchodech a zatím svůj názor nezměnili.

Vigordic by se měl užívat především v souladu s příbalovým letákem a je důležité si dávku nenastavovat sami – její zvýšení vůbec neovlivní rychlost účinku doplňku. Všechna pravidla jsou k dispozici také na stránkách výrobce.

Kapsle Vigordic zahrnují mimo jiné: extrakt z kořene angreštu, extrakt z ovsa, extrakt z plodů Tribulus terrestris, saw palmetto a L-arginin. Tyto látky nezpůsobují žádné vedlejší účinky a proto je doplněk bezpečný.

Akce na nákup kapslí Vigordic najdete pouze na www.vigordic.cz – ale vyplatí se je rychle využít. Levnější doplněk je obvykle okamžitě vyprodán a my nemusí být schopni provést objednávku včas.

5 COMMENTS

 1. Jak fungují kapsle Vigordic? No, jsou velmi účinné a jednoduše pomáhají obnovit silnou erekci ???? Výrobce jasně vysvětluje, jak tento doplněk používat a vše je docela jednoduché ???? Dokonce i Česká republika doporučuje tyto kapsle objednat. Na to všechno není potřeba se připravovat – ačkoliv jsem předtím dlouho přemýšlel o příčině poruchy a pak jsem úplně přestal pít alkohol. Pokud nám něco škodí, víme, že je lepší se s tím nadobro rozloučit nebo to alespoň omezit. Raději mám silnou erekci, než neustále sahat po pivu ???? Nedivím se, že má Vigordic tak dobré recenze – účinky se dostavují rychle a v obchodě výrobce jsou často pěkné akce ???? Teď mám lepší libido než před pár lety a Jsem sama v ložnici jsem v šoku, že můžu tak dlouho pracovat bez přestávek ???? Můj partner si rozhodně na nic nestěžuje a dokonce říká, že bych měla brát Vigordic pořád. Abych řekl pravdu, tak to asi udělám, protože se mi blíží 40 a vím, že hladina testosteronu může v tomto životním období klesat – proč bych měla čekat na nové příznaky, jak se s tím můžu setkat s přírodním doplňkem? ???? Doporučuji a zdravím.

 2. Naštěstí Vigordic zafungoval rychle, protože jsem vážně propadal panice – nedostatek libida, pleš, ztráta kondice a problémy s erekcí ???? Tohle všechno se mi stalo doslova přes noc a myslím, že tady se mé panice nikdo nediví ???? Tedy alespoň nikdo by neměl, protože jsem měla právo cítit se trochu v šoku a “nakopnuta” osudem ???? Každopádně jsem se nakonec rozhodla koupit Vigordic a udělala jsem správně, protože tento doplněk je 10/10 – nemám pochybuji, že to za tu cenu úplně stojí ???? Doporučuji a srdečně Vás zdravím.

  • Naštěstí Vigordic zafungoval rychle, protože jsem vážně propadal panice – nedostatek libida, pleš, ztráta kondice a problémy s erekcí ???? Tohle všechno se mi stalo doslova přes noc a myslím, že tady se mé panice nikdo nediví ???? Tedy alespoň nikdo by neměl, protože jsem měla právo cítit se trochu v šoku a “nakopnuta” osudem ???? Každopádně jsem se nakonec rozhodla koupit Vigordic a udělala jsem správně, protože tento doplněk je 10/10 – nemám pochybuji, že to za tu cenu úplně stojí ???? Doporučuji a srdečně Vás zdravím.

 3. Vigordic funguje opravdu dobře – pokud nevíte, co koupit, tento doplněk upřímně doporučuji. Podle mě se dá brát jako když už problémy s erekcí máme – ano i dříve, preventivně. Jsem přesvědčen, že v obou případech bude stejně účinný. Doporučuji a zdravím.

  • Je to pravda – taky mám tento názor a znám ho ze zkušenosti. Kdysi jsem brala Vigordic na nízké libido a pomohl mi – a pak jsem ho začala užívat i preventivně a i přes svůj vyšší věk je můj sexuální život velmi úspěšný ???? Pochybuji, že je to náhoda. Doporučuji!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here