Guavital – jaká je cena za tyto kapsle a prodává je lékárna nebo obchod Dr Max? Diskuze – názory a zkušenosti zákazníků

4.9/5 - (116 votes)

Guavital Plus - objednat - cena - prodej - hodnocení

Guavital jsou kapsle, které dokážou urychlit proces hubnutí u lidí – dokážou mimo jiné snížit chuť k jídlu a zlepšit spalování tuků. Mnoho lidí chce užívat doplněk stravy, ale bojí se, že zvolí špatný přípravek. Proto jsme v tomto textu shromáždili nejdůležitější informace o doporučených kapslích Guavital.

Zde si můžete ověřit, jaká je jejich aktuální cena a zda vám je může nabídnout lékárna nebo prodejna Dr Max. Diskuse o tomto doplňku probíhá již delší dobu, takže si zde můžete snadno přečíst názory a zkušenosti zákazníků.

Kapsle Guavital – jaké názory dostávají na fóru? Diskuse – zda ​​si zákazníci rychle všimnou dobrých výsledků?

Získají kapsle Guavital dobré recenze na fóru? Jak probíhá diskuse o Guavitalu a jsou zde hned vidět výsledky? Tato diskuse se dotýká mnoha témat, ale všichni klienti se shodují, že v kombinaci s dietou a aktivitou přináší Guavital dobré výsledky. Tyto kapsle v originální verzi lze zakoupit pouze na www.guavital.cz. Pokud se chcete podívat na názory z fóra o Guavital, najdete je níže.

AKCE -50%! Guavital - KOUPIT DNES

Julia, 34

Guavital review 1Konečně jsem zhubla těch 15 kilo, co jsem nabrala po těhotenství a můžu upřímně říct, že se cítím skvěle. Kapsle Guavital mi v tom pomohly, takže je doporučuji každému z vás – vyplatí se utratit více za něco, co opravdu funguje. Pozdravuju.

Magdalena, 44

Guavital review 2Nemyslela jsem si, že bych mohla zhubnout, protože jsem to mnohokrát zkoušela a nefungovalo to. S Guavitalem to však bylo hned od začátku jiné – necítil jsem hlad, vlastně jsem mohl zdravě jíst a dokonce jsem začal i cvičit. Velmi doporučuji tento doplněk.

AKCE -50%! Guavital - KOUPIT DNES

Krzysztof, 67

Guavital review 3Specialista mi řekl, že musím zhubnout co nejrychleji, jinak by mé srdce zátěž nezvládlo – a já měl štěstí, protože jsem pak využil pomoci tobolek Guavital. Jsou opravdu tak dobré, jak popisuje výrobce. doporučuji.

Výhody:

 • podporuje aktivní spalování tuků
 • pomáhá očistit tělo od toxinů
 • pomáhá snižovat chuť k jídlu

Nevýhody:

 • doplněk se neprodává ve stacionárních prodejnách

Srovnávač cen Heureka – kde Guavital koupit? Co najdeme v lékárně, prostřednictvím obchodu Dr Max a na stránkách výrobce?

Prozradí nám web srovnávače cen Heureka, kde můžeme Guavital koupit? Tady se dozvíme, že hledat v lékárně a přes obchod Dr Max nemá smysl. Kapsle Guavital jsou dostupné k prodeji pouze na stránkách výrobce – jeho adresa je www.guavital.cz.

AKCE -50%! Guavital - KOUPIT DNES

Kde mohu koupit Guavital v České republice? V lékárně dr max, na Heureka nebo na webu výrobce?

Guavital můžete zakoupit pouze na www.guavital.cz – výrobce tento doplněk nikdy nechtěl nabízet v žádných stacionárních obchodech a je tomu tak stále.

Jaká je cena za objednávku Guavital a jsou k dispozici nějaké akce? Jaká hodnocení tento doplněk získává?

Je cena za objednání Guavital vysoká? Kde najdeme propagační akce na Guavital a jsou recenze zákazníků pozitivní? Objednávat můžete na www.guavital.cz – tam zjistíte, jaká je běžná cena a najdete i výhodné akce. Hodnocení jsou zde kladná mimo jiné i kvůli zmíněným slevám.

AKCE -50%! Guavital - KOUPIT DNES

Zkušenosti s Guavitalem – jak to funguje? Dávkování a přísady. Jsou účinky/akce vždy pozitivní?

Zkušenosti s Guavitalem – jak to funguje Dávkování a přísady. Jsou účinkyakce vždy pozitivníZnáme dávkování Guavitalu a jak to funguje? Jaké účinky/akce poskytují složky Guavital? Jsou zkušenosti zákazníků s Guavital pozitivní? Dávkování najdete v příbalovém letáku a na www.guavital.cz výrobce přesně popisuje, jak to funguje.

Účinky/působení Guavitalu bude dobré – musíme však vždy zakoupit originální doplněk na stránkách výrobce. Zkušenosti zákazníků jsou zde pozitivní díky těmto složkám:

 • guava
 • zelený čaj
 • hořký pomeranč

AKCE -50%! Guavital - KOUPIT DNES

Guava – vlastnosti

Četné studie na zvířatech prokázaly antidiabetické vlastnosti extraktů z listů guava, včetně snížení hladiny glukózy v krvi, lepší dlouhodobé kontroly cukru a snížení inzulínové rezistence. Konzumace guavy také přispívá ke zlepšení parametrů lipidového profilu, zejména ke snížení hladiny celkového cholesterolu a triglyceridů. Kardioprotektivní účinek tohoto ovoce byl prokázán i u pacientů s hypertenzí. Konzumace guavy před jídlem měla za následek výrazné snížení podílu nasycených tuků ve stravě. Díky vysokému obsahu vlákniny je guava také dobrým pomocníkem při hubnutí – po její konzumaci se budete cítit déle sytí. Draslík také přispívá k efektivnímu procesu hubnutí tím, že přispívá k lepšímu a rychlejšímu spalování tuků.

Jak funguje zelený čaj?

Zelený čaj vděčí za své přednosti především polyfenolovým sloučeninám. Mají antioxidační účinek, „vychytávají“ volné radikály z těla. Ty jsou zase zodpovědné za proces stárnutí a vznik některých nemocí. Konzumaci zeleného čaje lze považovat i za preventivní opatření proti kardiovaskulárním chorobám. Pomáhá snižovat riziko vysokého krevního tlaku, infarktu nebo mrtvice. Flavonoly obsažené v zeleném čaji mají antiaterosklerotické vlastnosti, zatímco polyfenoly a katechiny mají protirakovinné vlastnosti. Tato odrůda čaje podporuje metabolismus jater a čistí tělo od toxinů. Snižuje hladinu cukru a přispívá ke snížení tělesného tuku. Zelený čaj také snižuje riziko demence a může mít relaxační a antidepresivní účinek.

Přináší hořký pomeranč výsledky?

Mnoho vědeckých studií o přípravcích napomáhajících spalování tuků prokázalo, že extrakt z hořkého pomeranče je účinný a pomáhá rychleji spalovat nežádoucí tukovou tkáň. Za své působení vděčí synefrinu, který je zodpovědný za „zrychlení metabolismu“, ovlivňuje rychlost procesu lipolýzy.Lidé, kteří užívají doplňky z hořkého pomeranče, si všimnou, že mají nižší chuť k jídlu, snižuje se jejich hmotnost a rychleji ubývá tuková tkáň. Pomeranč se vyznačuje vícesměrnými zdraví prospěšnými vlastnostmi Přípravky s hořkým pomerančem se používají v terapiích podporujících boj proti nespavosti, úzkosti a gastrointestinálním poruchám Výtažky z plodů hořkého pomeranče mají také antiseptické, antioxidační, trávicí, zklidňující a tonizující vlastnosti.

Často kladené otázky a odpovědi – FAQ

Guavital se nikdy neprodával ve stacionárních obchodech, protože se výrobce obával, že by zvýšil riziko různých druhů náhražek. Proto lze tento doplněk zakoupit pouze na www.guavital.cz.

Guavital by měl být vždy užíván v kombinaci se zdravou stravou a fyzickou aktivitou. Měli byste také dodržovat všechna doporučení uvedená v letáku přiloženém k obalu a na webových stránkách výrobce. Je velmi důležité nevynechat žádnou dávku.

Cena za nákup kapslí Guavital není nízká, protože tento doplněk obsahuje pouze přírodní látky – a ty jsou dražší. Pravidelně však můžete využívat akce na www.guavital.cz a pak je příprava mnohem levnější.

Kapsle Guavital by nikdy neměly užívat ženy, které jsou v současné době těhotné nebo kojící – v takovém stavu je vždy nutné užívání nových doplňků konzultovat s odborníkem. Před nákupem Guavital byste si měli zkontrolovat kontraindikace uvedené v příbalovém letáku.

5 thoughts on “Guavital – jaká je cena za tyto kapsle a prodává je lékárna nebo obchod Dr Max? Diskuze – názory a zkušenosti zákazníků”

 1. Kapsle Guavital doporučuji, protože se přiznám, že bez nich bych nikdy nezhubla – tím jsem si naprosto jistá. Proč? No, už jsem zkoušela zhubnout jak dietou, tak cvičením – a pomocí jiných, levnějších kapslí. A všechno to vždy skončilo stejně – frustrace a nedostatek výsledků. Další jojo efekt bych už nevydržela – myslím to úplně vážně ???? Ani netušíte, jak těžké může být žít s přebytečnými kily – komentují to všichni, od specialistů až po neznámé lidi na ulici. Vím, že mi někteří lidé vlastně chtěli pomoct a poradit – ale někdy to prostě zní jako útok a člověk se zlobí ???? To mě mrzelo tolikrát, že to sama nedokážu spočítat. Guavital dává opravdu dobré výsledky – i Česká republika doporučuje tyto kapsle objednat. Nedivím se, že má Guavital tak dobré recenze – jednu si můžu bez váhání dát sám. Než navštívíte internetový obchod výrobce, pamatujte, že na to vše je potřeba se připravit – najít si pro sebe nějakou pohybovou aktivitu, naplánovat si cvičení a jídelníček. Pokud máte dobrý plán, dokážete si poradit opravdu s čímkoli. Doporučuji Guavital a jsem s pozdravem.

  Reply
 2. Výrobce opravdu vytvořil něco dobrého pro zákazníky – toť můj názor. Zhubla jsem 20 kg a ještě před pár měsíci jsem nevěděla, jak používat doplňky stravy ???? Účinek Guavitalu je podle mě prostě úžasný a to je vše. Po celou dobu této diety jsem vůbec nepociťovala hlad a i cvičení mi přišlo celkem snadné – i když jsem to dříve nesnášela. Tady se vaše kondice rychle zlepšuje, kila padají a vy konečně začínáte doufat, že se to skutečně může stát ???? Myslím, že Guavital je ten nejlepší dostupný doplněk stravy – a hotovo ???? Díky za všechno a přeji hodně štěstí.

  Reply
  • Cítila jsem se stejně – jako bych najednou dokázala přenášet hory a dosáhnout úplně všeho, co si usmyslím ???? A přesně to se stalo, protože jsem přešla z velikosti 2XL na S ???? Někdy se v zrcadle a lidech nepoznávám jsem vždy v šoku, že teď vypadám tak dobře ???? Není to ani to nejdůležitější, protože nejvíc mě těší zlepšení výsledků testů – konečně moje srdce už není v ohrožení a každý den se cítím lépe a lépe . Děkuji a Guavital všem doporučuji.

   Reply
 3. Guavital jsem užívala asi 1,5 roku po narození dcery, protože jsem nebyla schopná sama zhubnout. Nejvíc jsem chtěl neriskovat své zdraví – chtěl jsem užívat přírodní doplněk, a proto jsem si vybral Guavital. Bylo to velmi dobré rozhodnutí – zhubla jsem 14 kg a teď mám lepší postavu než před těhotenstvím ???? Tyto kapsle vřele doporučuji.

  Reply
  • Udělal jsem to samé! ???? Nevím, jak přesně tento doplněk funguje – ale nezpůsobuje žádné vedlejší účinky a opravdu vám pomáhá zhubnout dobrou rychlostí. Guavital nepoužívám už dlouho, ale stále si udržuji novou váhu a vypadám skvěle ???? doporučuji!

   Reply

Leave a Comment